• Kontakt: +421 949 866 249 | info@mohely.sk

Značka Mohely spája vysokú kvalitu a moderný design, ktoré pretvára do podoby náramkov a šperkov. Naša tvorba začala v roku 2015, kedy sa vytvárali a nosili prvé skúšobné náramky, ktoré postupne menili svoj vzhľad a zloženie, tak aby bol výsledok čo najkvalitnejší a najoriginálnejší. V našich náramkoch používame kvalitné, čisto prírodné materiály, ktoré sú dopĺňané Swarovského krištáľmi rôzneho druhu a tvarov, striebornými komponentmi s povrchovou úpravou ródium, ktorá zabezpečuje zlepšenú odolnosť, kvalitu a životnosť komponentov.

Veľkosť každého náramku upravujeme priamo na mieru podľa vašej požiadavky v objednávke. Všetky výrobky pred odoslaním kontrolujeme, čistíme a balíme do darčekových krabičiek. Všetky návrhy a výrobky tvoríme a ručne vyrábame na Slovensku. Veľký dôraz kladieme na kvalitu a životnosť našich výrobkov.

Na prvom mieste je u nás spokojnosť zákazníka. Akýkoľvek problém, alebo požiadavka je u nás riešiteľná k Vašej maximálnej spokojnosti.

Prečo MOHELY.sk

Ručne vyrábané šperky.

Značka Mohely spája vysokú kvalitu a moderný design, ktoré pretvára do podoby náramkov a šperkov. Všetky výrobky ručne vyrábame na Slovensku.

Odosielame do 24 hod.

Všetky výrobky pred odoslaním kontrolujeme, čistíme a balíme do darčekových krabičiek.

Poštovné zdarma.

Nakúpte naše ručne vyrábané šperky v hodnote nad 40 € a získajte poštovné zdarma.

VYBERTE SI Z NAŠICH RUČNE VYRÁBANÝCH ŠPERKOV